Kızıl Goncalar Zeynep kimdir, gerçek adı nedir?

yazar:

kategori:

Kızıl Goncalar dizisi, FOX kanalında yayınlanan ve izleyicilerin beğenisini toplayan bir dram dizisidir. Dizinin konusu, ahiler tarikatına mensup olan ve kızını korumak için her şeyi yapmaya hazır olan Meryem’in (Özgü Namal) idealist bir psikiyatr olan Levent (Özcan Deniz) ile yollarının kesişmesini anlatır1. Dizide, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen aile bağlarının önemine vurgu yapılır2. Dizinin oyuncu kadrosunda birçok tanınmış isim yer alırken, genç oyuncular da dikkat çekmektedir. Bunlardan biri de Zeynep karakterini canlandıran Mina Demirtaş’dır. Peki, Kızıl Goncalar’ın Zeynep’i Mina Demirtaş kimdir, gerçek adı nedir? Kızıl Goncalar Zeynep gerçekte kaç yaşında? Bu yazımızda, sizlere bu soruların cevabını vereceğiz.

Zeynep Tezel, Kızıl Goncalar dizisinin en merak edilen karakterlerinden biridir. Meryem’le Naim’in kızıdır, 16 yaşındadır. Hayatında hiç büyük şehir görmemiş, hiç okula gitmemiştir. İstanbul’a gelmek onun için yeni ihtimaller demektir3. Zeynep, hem ailesinin hem de tarikatın baskısı altında yaşarken, kendi kimliğini bulmaya çalışır. Zeynep, dizideki en cesur ve en duygusal karakterlerden biri olarak izleyicilerin sempatisini kazanmıştır.

Zeynep karakterini canlandıran Mina Demirtaş ise, 2005 yılında doğmuştur. Şu anda 18 yaşındadır. Mina Demirtaş’ın İstanbul’da eğitimine devam ettiği biliniyor. Genç oyuncu Mina Demirtaş, oyunculuk kariyerine 2021 yılında “Akif” filmiyle adım atmıştır. Kabahat ve Beraber filmlerinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Mina Demirtaş son olarak FOX Tv’de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinde Zeynep Tezel rolünü oynuyor. Mina Demirtaş, oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Mina Demirtaş’ın instagram hesabı @mina_dmrts’dır.

Kızıl Goncalar’ın Zeynep’i Mina Demirtaş kimdir, gerçek adı nedir? sorusunun cevabını bu şekilde vermiş olduk. Umarız yazımız sizin için faydalı olmuştur. Kızıl Goncalar dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FOX’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz1. Ayrıca, dizinin yeni bölümlerini her salı saat 20.00’de FOX’ta izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. 😊

Okumaya devam edin


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir