Kızıl Goncalar Mira Alkanlı kimdir, gerçek adı nedir?

yazar:

kategori:

Kızıl Goncalar dizisi, FOX kanalında yayınlanan ve izleyicilerin ilgisini çeken bir dram dizisidir. Dizinin oyuncu kadrosunda birçok tanınmış isim yer alırken, genç oyuncular da dikkat çekmektedir. Bunlardan biri de Mira Alkanlı karakterini canlandıran Esma Yılmaz’dır. Peki, Kızıl Goncalar Mira Alkanlı kimdir, gerçek adı nedir? Bu yazımızda, sizlere bu soruların cevabını vereceğiz.

Mira Alkanlı, Kızıl Goncalar dizisinin en genç karakterlerinden biridir. Levent ve Beste’nin 16 yaşındaki kızıdır. Hayatındaki en önemli gerçek, sene sonunda gireceği lise giriş sınavıdır. Bu sınavda başarılı olmak için tekinsiz çarelere başvuracaktır12. Mira, hem ailesinin hem de arkadaşlarının sorunlarıyla ilgilenmeye çalışırken, kendi hayallerini de gerçekleştirmek ister. Mira, dizideki en masum ve en sevimli karakterlerden biri olarak izleyicilerin sevgisini kazanmıştır.

Kızıl Goncalar Mira gerçek adı

Mira Alkanlı karakterini canlandıran Esma Yılmaz ise, 2007 yılında İstanbul’da doğmuş genç bir oyuncudur. Kızıl Goncalar, onun ilk televizyon dizisidir1. Esma Yılmaz, daha önce Kırgın Çiçekler, Bizim Hikaye ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerde de rol almıştır2. Esma Yılmaz, oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Esma Yılmaz’ın instagram hesabı @esyiilmaz’dır.

Kızıl Goncalar Mira Alkanlı kimdir, gerçek adı nedir? sorusunun cevabını bu şekilde vermiş olduk. Umarız yazımız sizin için faydalı olmuştur. Kızıl Goncalar dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FOX’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz1. Ayrıca, dizinin yeni bölümlerini her salı saat 20.00’de FOX’ta izleyebilirsiniz.

Okumaya devam edin


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir