Adım Farah ‘Farah Erşadi’ kimdir? Gerçek adı, yaşı & kariyeri

Adım Farah dizisinde Farah Erşadi karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Oyuncunun gerçek adını, yaşını, kariyerine ilişkin bilgileri keşfedin.

Adım Farah dizisinde Farah Erşadi karakterine bakış

Adım Farah dizisinde Farah Erşadi karakteri 31 yaşındaki oyuncu Demet Özdemir tarafından canlandırılıyor. 26 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelen Türk oyuncu Kocaeli doğumludur. Daha önce sırasıyla Kurt Seyit ve Şura, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Dünyayla Benim Aramda dizilerinde oynadı.

Demet Özdemir, 1 Mart 2023 tarihinden bu yana Fox TV ekranlarında yayınlanan dram türündeki dizide Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mert Doğan, Derya Pınar Ak, Kemal Burak Alper, Rastin Paknahad, Ali Sürmeli, Mustafa Avkıran ve Alper Türedi ile birlikte rol alıyor.

Demet Özdemir, yaş ortalaması 39,38 olan Adım Farah dizisinin en genç 5. oyuncudur. 1 Mart 2023 tarihinde yayınlanan 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Dizi sektöründeki ilk oyunculuk deneyimini 2014-2014 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisiyle elden eden Özdemir, oyunculuk kariyerini başarıyla sürdürmektedir.

İlgili bloglar

Diğer bloglar